Informacija

GARANTIJOS SĄLYGOS IR APRIBOJIMAI

 

Visai naujai Craftsman technikai suteikiama 24 mėnesių garantija.

Garantinis laikotarpis skaičiuojamas nuo pardavimo datos.

Garantiniu laikotarpiu nemokamai remontuojami ir šalinami gaminio gedimai, defektai, kurie atsirado ne dėl pirkėjo kaltės.

Garantinis aptarnavimas atliekamas pardavėjo internetinėje svetainėje nurodytose aptarnavimo vietose arba pirkėjo nurodytoje vietoje, jei pirkėjas padengia meistro atvykimo išlaidas (jei garantinio aptarnavimo atlikimui reikia atvykti keleta kartų, pirkėjas padengia visų atvykimų išlaidas).

 

Garantinis aptarnavimas netaikomas:                                                                                                                                                

1. Sodo traktorių peiliams, diržams, uždegimo žvakėms, oro ir alyvos filtrams, pjaunamosios guoliams, sėdynės dangai, akumuliatoriams, kadangi šios dalys gali dėvėtis dėl įprasto naudojimo garantiniu laikotarpiu.

2. Žoliapjovių peiliams, dirželiams, filtrams, uždegimo žvakėms.

3. Kultivatorių peiliams.

4. Garantija netaikoma, jei gaminyje (sodo traktoriuje, žoliapjovėje, kultivatoriuje) naudojama netinkamos kokybės alyva ar naudojamas nepakankamas alyvos kiekis.

5. Garantija netaikoma padangoms dėl įprasto jų nusidėvėjimo, netinkamo naudojimo ar priežiūros, taip pat dėl pradūrimų iš išorės.

6. Garantija netaikoma, jei gedimai, defektai atsiranda dėl netinkamos gaminio priežiūros bei eksploatacijos ar atsiranda dėl tokių priežasčių, kaip netinkamas perkrovimas, pervežimas, vilkimas, saugojimas ar naudojimas ne pagal paskirtį bei instrukcijas.

7. Garantija netaikoma, jei gaminys naudojamas suteikiant komercines paslaugas ar yra išnuomojamas trečiam asmeniui.

8. Pažeidimams, defektams, atsiradusiems dėl “force majore” (audra, uraganas, potvynis ar pan.) garantija netaikoma.

 

Garantinių pretenzijų pateikimas

Pretenzijos bei reikalavimai dėl prekės trūkumų gali būti reiškiami, jeigu trūkumai nustatyti per garantijos terminą. Kilus pagrįstoms pretenzijoms dėl prekės kokybės, įmonė garantuoja neatlygintiną prekės trūkumų pašalinimą arba nekokybiškos prekės pakeitimą kokybiška tuo atveju, jei nėra galimybės įvardintus trūkumus pašalinti. Įmonė pasilieka teisę įvertinti pretenzijų pagrįstumą dėl prekės kokybės.

Iškilus klausimams dėl garantijos, kreipkitės telefonu: +37060297295, el. paštu: servisas@sodotraktoriai.lt arba adresu: Baldininkų g. 19, Karmėlava, Kauno raj. 

Išsirinkite savo CRAFTSMAN sodo traktorių